Jak zamówić rysunek?

Moje rysunki można kupić

Niemal wszystkie prace prezentowane na stronie, były do nabycia. Część z nich wykonałam na zamówienie, na podstawie nadesłanych zdjęć. Kilka rysunków spotkało się ze szczególną sympatią odbiorców i wykonywałam je wielokrotnie, na przykład słonia, czy konia fryzyjskiego . Jeśli więc podoba Ci się któryś z rysunków obejrzanych na stronie i chcesz mieć go na swoje ścianie, napisz to mnie, jestem w stanie wykonać go jeszcze raz (wyłączam tu prace wykonane na zamówienie).

Rysunek kota ołówek workinprogress

Jeśli nie masz ulubionego przedstawienia konia, psa, kota, czy innego zwierzęcia, również nie wahaj się skontaktować ze mną. Wyszukam odpowiednie zdjęcia i na pewno uda się wybrać z nich coś ciekawego.

Rysunek ołówkiem lewada oprawa

Jak zamówić rysunek

Aby zamówić obrazek, najlepiej wysłać do mnie wiadomość przez Formularz Zamówienia, który znajdziesz na dole strony. Można również wysłać mail bezpośrednio na adres rysunki_magdy@onet.pl.

Zdjęcie, które mam narysować, musi być wysokiej rozdzielczości, najlepiej, aby rysowany obiekt zajmował prawie cały jego kadr. Od jakości fotografii zależy jakość rysunku, od tego jak ciekawe będzie zdjęcie, również. Dlatego zachęcam do przygotowania kilku zdjęć, z których wspólnie wybierzemy to najlepsze.

Najchętniej wykonuję rysunki koni, ale wiem, że równie miłym prezentem dla kogoś bliskiego będzie portret jego pupila, dziecka, partnera, czy jego samego. Dlatego chętnie rysuję również portrety ludzi, psy, koty, żółwie, a nawet chomiki.

Ceny rysunków ustalam indywidualnie, mogę to zrobić dopiero po obejrzeniu konkretnego zdjęcia, kiedy już wiem, ile pracy będzie mnie dany rysunek kosztował. Orientacyjna cena za format A4, to 250-650 zł (na dole strony znajduje się dokładniejsza, choć nadal szacunkowa, rozpiska cen). Do tego należy doliczyć koszt wysyłki (kurier).

Rysunek ołówkiem chrapy oprawa

Proces zamówienia wygląda następująco:

  • Wspólny wybór zdjęcia
  • Wpłata zaliczki
  • Przesłanie skanu rysunku do Odbiorcy
  • Akceptacja rysunku i przelew pozostałej kwoty na konto
  • Wysyłka rysunku pocztą, w specjalnej, zabezpieczonej, tekturowej kopercie

Jestem również zawsze bardzo wdzięczna za informację, czy przesyłka bezpiecznie dotarła na miejsce, a także za przesłanie zdjęcia, jak prezentuje się oprawiony rysunek na ścianie.

CENNIK RYSUNKÓW (PDF)

Zapraszam serdecznie do zamawiania najlepszych rysunków w sieci!

Formularz zamówienia

Potwierdź, że nie jesteś robotem 🙂