Kalendarze

Kalendarz na 2018 rok z rysunkami koni.
Może zawierać podobizny innych zwierząt.

Okładka kalendarza z rysunkami, na rok 2018.
Jak w zeszłym, tak i w tym roku mam ogromną przyjemność zaprezentować Wam kalendarz z rysunkami, które powstały w ciągu ostatnich miesięcy i spotkały się z największym uznaniem z Waszej strony. Znajdują się w nim zarówno rysunki koni – i tych jest zdecydowanie najwięcej, jak też mniejszych domowych pociech – kotów, psów, a i jeszcze mniejszych zwierzaków, jakich?? Zapraszam do kupna kalendarza!!!
Kalendarz ma format A3 (297×420 mm), każda z 12 poziomo ułożonych stron, zawiera jeden rysunek i proste kalendarium, tym razem bez opisu świąt (dni wolne od pracy są zaznaczone jedynie kolorem). Koszt kalendarza, to 35 zł plus koszty przesyłki. Dla kilku sztuk, liczony jest jeden koszt wysyłki, jest to cena tekturowej, chroniącej przed zniszczeniem kalendarza, koperty (3 zł) oraz wartość samej usługi transportowej, zgodna z cennikiem DPD. I tak koszt wysyłki od 1 do 10 kalendarzy włącznie, to 18 zł.
Serdecznie zapraszam do zamawiania kalendarzy, dzięki nim, co miesiąc będzie gościł w Waszym domu kolejny z moich rysunków.

Aby zamówić kalendarz:

  • Kliknij zielony przycisk „zamów kalendarz”
  • Wypełnij formularz i zaznacz, że zapoznałeś się z Regulaminem sprzedaży
  • Poczekaj na mail zwrotny z potwierdzeniem zamówienia, szczegółową ceną za zamówione kalendarze i ich wysyłkę, oraz numerem konta do wykonania przelewu
  • W ciągu 7 dni dokonaj wpłaty na przesłany numer konta
  • Oczekuj na przesyłkę
  • Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie, czy przesyłka doszła cało i zdrowo.

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta i Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

Karta z kalendarza z końmi, na rok 2018.